Szycie pochłonęło mnie bez reszty , rutyną staje się chwilka gdy najmłodsza ucina sobie popołudniową drzemkę , a starsza odjeżdża
w świat nauki. Ja mam wtedy troszkę czasu na walkę z trójkątami , która ku zdziwieniu gawiedzi sprawia mi niesamowitą frajdę :)))

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

pastelowy zawrót głowy ...

  -->
Kochani , jakoś nie mogłam pokazywać Wam girland razem ze starociami , wygospodarowałam więc dla nich nowe miejsce :))) mam nadzieję że Wam się spodoba i będziecie tu czasem zaglądać :)) to taka moja mała odskocznia od codzienności i odpowiedź na Wasze zainteresowanie moimi kolorowymi wytworkami .
"MS" jak Monika Stachowska i Mała Szwalnia :))) Logo to dzieło moich kilkudniowych sporów z małżonkiem , a nazwa to wyłącznie Jego zasługa ihihihihi niech będzie troszkę Go pochwalę , żeby nie było , że taka wyrodna ze mnie małżonka :))) Czasem warto mieć męża grafika choć niestety częściej to szewc bez butów chodzi ...

Co kilka dni postaram się pokazywać Wam cosik nowego i nie tylko pastelowego :) będzie drobiazg dla dzieci i ich zabawek , do maminej kuchni i może sypialni .. na balkon i wszędzie tam gdzie tylko Wam się spodoba ..  może uda mi się zarazić Was girlandowa chorobą , którą zaraziłam już domowników ..

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO MAŁEJ SZWALNI !!!!!

Ponieważ nie wszystkie girlandy jestem w stanie powielić z powodu wyczerpania materiałów , poproszę zainteresowanych o komentarz pod postem i mail na adres z prawej strony bloga.
 Pozdrawiam cieplutko !!!!!!!!!!!!!!

-->

 1. Pastelowa romantyczka :) złożona z 7 trójkątów , ok 270 cm długości ...


 2. Pastelowa z kroplą czerwieni :) złożona z 7 trójkątów , ok 270 cm długości

6 komentarzy:

 1. Czy jest mozliwosc kupienia Pastelowej romantyczki?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. tzn. pastelowej z kropla czerwieni, pomylilam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lou niestety pastelowa z kroplą czerwieni już sprzedana (pod każdą nie dostępną jest napisik "sprzedana" ale pastelowa romantyczka jeszcze dostępna :) pozdrawiam ciepło

   Usuń
  2. A mozna zamówić?:)

   Usuń
  3. Lou oczywiście , że można zamówić ale nie mam już materiału w różyczki tego z kropelką czerwieni :( lada dzień wstawię nowe modele , więc jeśli nic Ci z tych nie przypadnie do gustu , napisz mailika a na pewno coś wymyślimy :)) a ja dziś ruszam ostro do pracy bo girlandki się prawie pokończyły :))

   Usuń
 3. A to ja poproszę pastelową romantyczkę :) Zaraz skrobne maila. gosia~

  OdpowiedzUsuń

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...